QNB Finansbank Cep Şubesi

Finans
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 61.8 MB
  • Version 1.5.9
  • Dil Türkçe
  • Firma Finansbank A.S.
Mobil cihazınız ile finansal işlerinizi en kolay şekilde yönlendirin.

Mobil cihazınız ile finansal işlerinizi en kolay şekilde yönlendirin. 

İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirip kullanabileceğiniz QNB Finansbank Cep Şubesi uygulaması finansal işlerinizde hayatınıza yön veriyor. QNB Finansbank tarafından geliştirilen QNB Finansbank mobil bankacılık uygulaması bankacılık işlemlerinizi cebinize getiriyor. QNB Finansbank, teknolojisiyle sürekli geliştirdiği bu uygulama ile size birçok bankacılık işleminizi dilediğiniz yer ve zamanda yapabilme kolaylığını sunuyor.

Hesap bakiye ve hareket görüntüleme işlemleri, para transferi ve para transferi talimat işlemleri, kredi kartı ekstre görüntüleme, ödeme, nakit çekim ve taksitlendirme işlemleri, yatırım işlemleri, ödeme işlemleri, kredi ödeme ve gözlem işlemleri, varlık ve borç gözlem işlemleri ve dahası uygulamada sizleri bekliyor. 

Mobil cihazınız ile her an her yerde uygulama sayesinde finansal işlerinizi anında halledebilir her hangi bir gecikmeye maruz kalmadan problemlerinizi çözmenin rahatlığı ile güne devam edebilirsiniz. Artık bankaya gitmenize ve saatlerce sıra beklemenize gerek yok QNB Finansbank Cep Şubesi her an yanınızda. 

Daha Fazla Göster
QNB Finansbank Cep Şubesi indir
DİĞER SÜRÜMLER